з 8.30 до 21.30
Кращий сайт Члена Клубу ГК «Амріта»
0Перейти до каталогу
Досягнення наших Членів Клубу і Срібна премія за підсумками червня

Досягнення наших Членів Клубу і Срібна премія за підсумками червня

Раді повідомити, що під ведені підсумки червня 2013 року, а саме нараховані статуси, бонуси досягнення і Срібні премії.

Вітаємо Валентину Федосіївну Тубіш (м. Київ) з досягненням статусу «Рубіновий Директор», а також Аліну Сергіївну Мешко (м. Городище, Рівненської області ) з досягненням статусу «Золотий Директор».

Також ми раді назвати імена тих, хто виконав умови програми «Срібна премія» і за підсумками червня отримав заслужені премії!
43 Члени Клубу отримали свої Перші премії (500 грн.) і вперше досягли статусу «Срібний Директор» (імена подаємо російською мовою):
1. Алексеева Елена Ивановна, Станица Луганская, Луганская обл.
2. Андреева Людмила Ивановна, г. Кировоград
3. Береза Иван Андреевич, г. Ровно
4. Бессолова Людмила Николаевна, г. Николаев
5. Волошина Татьяна Викторовна, Шахтерск, Донецкая обл.
6. Головачева Лилия Ивановна, Ровеньки, Луганская обл.
7. Гопка Яна Сергеевна, Свердловск, Луганская обл.
8. Горбунова Тамара Сергеевна, Щетово, Луганская обл.
9. Григорьева Неля Алексеевна, г. Луганск
10. Жилин Василий Николаевич, г. Николаев
11. Жилина Ирина Сергеевна, г. Николаев
12. Золотарева Раиса Алексеевна, Горняцкий, Ростовская обл.
13. Ильина Светлана Александровна, Мариуполь, Донецкая обл.
14. Коротун Ирина Викторовна, Славянск, Донецкая обл.
15. Корх Раиса Федоровна, г. Николаев
16. Крюковская Ирина Колосовна, Симферополь, АР Крым
17. Ландар Владислава Александровна, г. Киев
18. Лапченко Таисия Николаевна, Славянск, Донецкая обл.
19. Лебедко Мария Мироновна, г. Киев
20. Левицкий Анатолий Ярославович, г. Дрогобыч, Львовская обл.
21. Марусяк Светлана Николаевна, г. Сутиски, Винницкая обл.
22. Маршалык Ирина Викторовна, г. Винница
23. Медведь Галина Максимовна, Звенигородка, Кировоградская обл.
24. Мельничук Александра Владимировна, Александрия, Кировоградская обл.
25. Мирошниченко Надежда Николаевна, Горловка, Донецкая обл.
26. Мосейчук Наталья Александровна, Первомайск, Николаевская обл.
27. Павлюк Галина Алексеевна, Маневичи, Волынская обл.
28. Педашь Екатерина Викторовна, Черкассы, Черкасская обл.
29. Пономарева Любовь Васильевна, г. Николаев
30. Похилюк Владимир Сергеевич, Умань, Черкасская обл.
31. Прус Виктор Васильевич, Березно, Ровенская обл.
32. Рачук Александр Анатольевич, г. Винница
33. Резникова Елена Александровна, Нововоронцовка, Херсонская обл.
34. Резникова Надежда Николаевна, Райгородок, Донецкая обл.
35. Руденко Людмила Ивановна, Барышевка, Киевская обл.
36. Рыбак Елена Юрьевна, г. Хмельницкий
37. Самойлова Светлана Викторовна, г. Кривой Рог, Днепропетровская обл.
38. Сафронникова Антонина Сергеевна, Горловка, Донецкая обл.
39. Стеценко Елена Васильевна, Сутиски, Винницкая обл.
40. Стороженко Вера Васильевна, Ахтырка, Сумская обл.
41. Чухиль Татьяна Ивановна, Кулиничи, Харьковская обл.
42. Шостак Ирина Павловна, Локачи, Волынская обл.
43. Юзюк Светлана Николаевна, Нововолынск, Волынская обл.

Другу Срібну премію в розмірі 1000 грн. отримали 5 Членів Клубу:
1. Каурова Алла Миколаївна, м. Херсон
2. Миня Йолана Людвіговна, с.Петрове, Закарпатська обл.
3. Мічковська Людмила Валеріївна, м. Львів
4. Моргун Ілона Володимирівна, м. Львів
5. Павленко В'ячеслав Іванович, м. Миколаїв

Вітаємо всіх Членів Клубу з досягненнями і бажаємо не зупинятися на досягнутому, а рухатися тільки вперед – на зустріч до мрій !


RUS


Достижения наших Членов Клуба и Серебряная премия по итогам июня

Достижения наших Членов Клуба и Серебряная премия по итогам июня

Рады сообщить, что подведены итоги июня 2013 года, а именно начислены статусы, бонусы достижения и Серебряные премии.

Поздравляем Валентину Федосеевну Тубиш (г. Киев) с достижением статуса «Рубиновый Директор», а также Алину Сергеевну Мешко (г. Городище, Ровенской области) с достижением статуса «Золотой Директор».

Также мы рады назвать имена тех, кто выполнил условия программы «Серебряная премия» и по итогам июня получил заслуженные премии!
43 Члена Клуба получили свои Первые премии (500 грн.) и впервые достигли статуса «Серебряный Директор»:
1. Алексеева Елена Ивановна, Станица Луганская, Луганская обл.
2. Андреева Людмила Ивановна, г. Кировоград
3. Береза Иван Андреевич, г. Ровно
4. Бессолова Людмила Николаевна, г. Николаев
5. Волошина Татьяна Викторовна, Шахтерск, Донецкая обл.
6. Головачева Лилия Ивановна, Ровеньки, Луганская обл.
7. Гопка Яна Сергеевна, Свердловск, Луганская обл.
8. Горбунова Тамара Сергеевна, Щетово, Луганская обл.
9. Григорьева Неля Алексеевна, г. Луганск
10. Жилин Василий Николаевич, г. Николаев
11. Жилина Ирина Сергеевна, г. Николаев
12. Золотарева Раиса Алексеевна, Горняцкий, Ростовская обл.
13. Ильина Светлана Александровна, Мариуполь, Донецкая обл.
14. Коротун Ирина Викторовна, Славянск, Донецкая обл.
15. Корх Раиса Федоровна, г. Николаев
16. Крюковская Ирина Колосовна, Симферополь, АР Крым
17. Ландар Владислава Александровна, г. Киев
18. Лапченко Таисия Николаевна, Славянск, Донецкая обл.
19. Лебедко Мария Мироновна, г. Киев
20. Левицкий Анатолий Ярославович, г. Дрогобыч, Львовская обл.
21. Марусяк Светлана Николаевна, г. Сутиски, Винницкая обл.
22. Маршалык Ирина Викторовна, г. Винница
23. Медведь Галина Максимовна, Звенигородка, Кировоградская обл.
24. Мельничук Александра Владимировна, Александрия, Кировоградская обл.
25. Мирошниченко Надежда Николаевна, Горловка, Донецкая обл.
26. Мосейчук Наталья Александровна, Первомайск, Николаевская обл.
27. Павлюк Галина Алексеевна, Маневичи, Волынская обл.
28. Педашь Екатерина Викторовна, Черкассы, Черкасская обл.
29. Пономарева Любовь Васильевна, г. Николаев
30. Похилюк Владимир Сергеевич, Умань, Черкасская обл.
31. Прус Виктор Васильевич, Березно, Ровенская обл.
32. Рачук Александр Анатольевич, г. Винница
33. Резникова Елена Александровна, Нововоронцовка, Херсонская обл.
34. Резникова Надежда Николаевна, Райгородок, Донецкая обл.
35. Руденко Людмила Ивановна, Барышевка, Киевская обл.
36. Рыбак Елена Юрьевна, г. Хмельницкий
37. Самойлова Светлана Викторовна, г. Кривой Рог, Днепропетровская обл.
38. Сафронникова Антонина Сергеевна, Горловка, Донецкая обл.
39. Стеценко Елена Васильевна, Сутиски, Винницкая обл.
40. Стороженко Вера Васильевна, Ахтырка, Сумская обл.
41. Чухиль Татьяна Ивановна, Кулиничи, Харьковская обл.
42. Шостак Ирина Павловна, Локачи, Волынская обл.
43. Юзюк Светлана Николаевна, Нововолынск, Волынская обл.

Вторую Серебряную премию в размере 1000 грн. получили 5 Членов Клуба:
1. Каурова Алла Николаевна, г. Херсон
2. Миня Иолана Людвиковна, с. Петрово Закарпатская обл.
3. Мичковская Людмила Валерьевна, г. Львов
4. Моргун Илона Владимировна, г. Львов
5. Павленко Вячеслав Иванович, г. Николаев

Поздравляем всех Членов Клуба с достижениями и желаем не останавливаться на достигнутом, а двигаться только вперед – навстречу к мечтам!

натуральные препараты амрита

  Рейтинг: 5.0/5 з 1  1523
На цій сторінці присутня інформація з відкритих інформаційних джерел компанії «Амріта». Амрита, Amrita - продукція для здоров'я та краси.

Відгуки та коментарі

avatar

натуральные препараты амрита

Логін:
Пароль: